Leírás és Paraméterek
A LEVIT Muan MX 3 468 a cseh gyártó legkedvezőbb árú nyomatékszenzoros hardtail mountain bike kerékpárja, a trapéz vázzal, aminek hála könnyebben át tudjuk a felső csövön emelni a lábunkat.
Akkumulátora 468Wh kapacitású, ami egy 80Nm-es csúcsnyomatékkal bíró Bafang M400-as középmotort "táplál". Ennek hála hű társunk lesz erdei bringázások során is.
A pedelec rendszert egy színes Bafang C18-as kijelzőn tudjuk vezérelni (ennek bemutató videóját a 'Youtube videók' fülön tudja megtekinteni). Amiért szeretjük ezt a kijelzőt: nagy felületű, jól olvasható és százalékra pontosan tudja megmutatni az akkumulátor töltöttségét, így pontosabban tudunk a rásegítéssel gazdálkodni.
A klasszikus, bringás részeket tekintve elmondható, hogy a Muan MX egy 27,5"-es kerékméretű, merev farú gép, amiben az első lengéscsillapításért egy 100mm-es rugóúttal bíró RST Gila TnL villa felel.
A váltásról egy 9 sebességes Microshift M46L váltó gondoskodik, míg a fékezésről Zoom HB-875 hidraulikus tárcsafékek.
A 2022-es Muan MX különlegessége, hogy elérhető "klasszikus" unisex mtb vázzal, 29"-es kerekekkel, illetve a hölgyek által jobban preferált trapéz vázzal és 27,5"-es gumikkal (jelenleg ez utóbbi adatlapját olvassa Ön).
Nem vagy benne biztos, hogy ez a bringa lenne a megfelelő számodra?
Írd meg, mire használnád, vagy kérdezz bátran — egy pedelec szakértőnk személyesen segít a választásban!
| PEDELEC RENDSZER TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| motorgyártó | Bafang |
|
motor elhelyezése
i
|
Középmotor |
| motor | Bafang Maxdrive M400 |
|
érzékelő / szenzor
i
|
Nyomatékszenzor |
| motor teljesítménye | 250 W |
|
maximális sebesség rásegítéssel
i
|
25 km/h |
| motor maximális nyomatéka | 80Nm |
| akkumulátor helye | vázban rejtett (integrált) |
| akkumulátor | Levit SP2.1 |
|
akkumulátor kapacitás
Ah = 370Wh)
">
i
|
468 Wh |
| akkumulátor típus | Li-ion |
| akkumulátor feszültség | 36 V |
| akkumulátor töltő | Levit 4A |
| kijelző | Bafang C18 |
| VÁZ TULAJDONSÁGAI | ![]() |
|
váz típusa
i
|
Trapéz (női) |
|
felhasználási terület
i
|
Terepre |
| teherbírás | Normál |
| váz anyaga | alumínium |
| LENGÉSCSILLAPÍTÁS TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| első villa | Teleszkópos, lengéscsillapított |
| első lengéscsillapító / villa | RST Gila TnL |
| rugóút (első villa) | 100mm |
| lengéscsillapítás működési elve | Acélrugós villa |
| hátsó lengéscsillapítás | Merev hátsó villa |
| KEREKEK ÉS GUMIK TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| kerékméret | 29 |
| gumi (első) | CST Gabarello 27.5 x 2.25 (57-584) |
| gumi (hátsó) | CST Gabarello 27.5 x 2.25 (57-584) |
| MEGHAJTÁS TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| váltórendszer típusa | Láncváltó (csak hátul) |
| Váltó működése | Klasszikus, bowdenes (mechanikus) |
| Automata váltás | Nincs, csak kézi váltás van |
| váltó | Microshift RD-M46L |
| fokozatok száma | 9 sebesség |
| fogaskoszorú | S-Ride M300 (11-36) |
| váltókarok | Microshift Marvo-LT |
| FÉKRENDSZER TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| fékrendszer fajtája | Hidraulikus tárcsafék |
| fékek | Zoom HB-875 |
| féktárcsák átmérője (első/hátsó) | 180/180 |
| KÉNYELEMMEL KAPCSOLATOS ALKATRÉSZEK | ![]() |
| nyereg | Spec Sport |
| nyeregcső típusa | merev, alu nyeregcső |
| nyeregcső | Spec Phase 30.9 x 350mm |
| KIEGÉSZÍTŐK TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| világítás | Opcionálisan |
| csomagtartó | csak opcióban |
| sárvédő | csak opcióban |
| EGYÉB INFORMÁCIÓK | ![]() |
| ország | Csehország |
Kiegészítő csomagok
Kiegészítő csomagok
Tedd teljesé a bringád
Egy kattintással adhatók a rendelésedhez az ebike adatlapjának tetején.
„Zár és Zaj”
Acid Rigid Pure 120 + Abus Alarmbox 2.0
Két szinten védi az elektromos kerékpárodat: mechanikailag és riasztással.
- Acid Rigid Pure 120 — hajtogatható lakat (120 cm) Rugalmas, távolra is zárható acéllakat. Kérékzárásra és másodlagos rögzítésre egyaránt alkalmas.
- Abus Alarmbox 2.0 — kerékpáros riasztó (100 dB) Intelligens érzékelés: első finom rintésre csak figyelmezteto hangot ad. Ha tovább piszkálják a bringát, teljes erővel riaszt — de a melléd parkolókat nem zavarja indokolatlanul.
„Maradj úton!”
Continental / Schwalbe belső + Acid Race Flex HV + BBB 13F
Minden, amire egy defektjavításhoz szükséged lesz — kompaktan, egy csomagban.
- Prémium gumibelső (Continental vagy Schwalbe) — 28" Trekking/city méret, 1 darab. Az egyik legjobb gyártótól — nem fogod érezni a különbséget, amíg szükség nincs rá. Akkor viszont igen.
- Acid Race Flex HV — prémium kézipumpa Mindhárom szelepféleséghez alkalmas. Kompakt méret, nagy pumpálási teljesítmény. Red Dot Design-díjas termék.
- BBB 13 funkciós kéziszerszám (gumileszedővel) A defektjavításhoz szükséges gumileszedo mellett imbuszok is találhatók rajta — nyereg és stucni beállításához is jól jön, ha épp nincs defekt.ű


