Leírás és Paraméterek
A Kross Hexagon Boost 3.0 a lengyel gyártó legjobban felszerelt, még nem Shimano motorral szerelt elektromos mountain bike kerékpárja.
Egészen pontosan ebben az ebike-ban egy távol-keleti Truckrun M1 nyomatékszenzoros középmotor adja az elektromos rásegítést. Ez a motor egyértelműen az erősebb motorok közé sorolható, hisz maximális nyomatéka 80Nm. Ezt a motort egy 500Wh kapacitású, vázba rejtett akkumulátorral látja el árammal, miközben a rendszert egy nagy méretű, jól olvasható monokróm kijelzőn keresztül tudjuk kezelni.
A Hexagon, mint kerékpár egy 29-es kerekű hardtail mtb, azaz "csak" elől lengéscsillapított, mely feladatot egy Suntour XCM DS villa "vállalta magára" a maga 100mm-es rugóútjával.
A kimondottan erős motor és a bringás teljesítményét egy 8 sebességes Shimano Acera láncváltó továbbítja a hátsó kerékre, amin a Kenda K1010-es mtb gumi feszül.
A fékezésről a Tektro egyik legnépszerűbb terméke, a Tektro HD-M275-ös hidraulikus tárcsafékek gondoskodnak.
A LEVIT MUAN MX mellett a Kross Hexagon Boost 3 is remek választás azoknak, akik egy remek ár-érték arányú hardtail elektromos montit keresnek.
Nem vagy benne biztos, hogy ez a bringa lenne a megfelelő számodra?
Írd meg, mire használnád, vagy kérdezz bátran — egy pedelec szakértőnk személyesen segít a választásban!
Nem vagy benne biztos, hogy ez a bringa lenne a megfelelő számodra?
Írd meg, mire használnád, vagy kérdezz bátran — egy pedelec szakértőnk személyesen segít a választásban!
| PEDELEC RENDSZER TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| motorgyártó | Truckrun |
|
motor elhelyezése
i
|
Középmotor |
| motor | Truckrun M1 |
|
érzékelő / szenzor
i
|
Nyomatékszenzor |
| motor teljesítménye | 250 W |
|
maximális sebesség rásegítéssel
i
|
25 km/h |
| motor maximális nyomatéka | 80Nm |
| akkumulátor helye | vázban rejtett (integrált) |
|
akkumulátor kapacitás
Ah = 370Wh)
">
i
|
500 Wh |
| akkumulátor típus | Li-ion |
| akkumulátor feszültség | 36 V |
| kijelző | Truckrun M1 |
| okostelefonos kompatibilitás | Nem |
| VÁZ TULAJDONSÁGAI | ![]() |
|
váz típusa
i
|
Diamond (férfi) |
| szín | Kék |
|
felhasználási terület
i
|
Terepre |
| teherbírás | Normál |
| váz anyaga | alumínium |
| LENGÉSCSILLAPÍTÁS TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| első villa | Teleszkópos, lengéscsillapított |
| első lengéscsillapító / villa | Suntour XCM DS |
| rugóút (első villa) | 100mm |
| lengéscsillapítás működési elve | Acélrugós villa |
| hátsó lengéscsillapítás | Merev hátsó villa |
| KEREKEK ÉS GUMIK TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| kerékméret | 29 |
| gumi (első) | Kenda K1010 (29x2.2) |
| gumi (hátsó) | Kenda K1010 (29x2.2) |
| MEGHAJTÁS TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| váltórendszer típusa | Láncváltó (csak hátul) |
| Váltó működése | Klasszikus, bowdenes (mechanikus) |
| Automata váltás | Nincs, csak kézi váltás van |
| váltó | Shimano Acera M360 - 8 sebességes láncváltó |
| fokozatok száma | 8 sebesség |
| fogaskoszorú | Shimano HG41 (11-34) |
| váltókarok | Shimano M315 |
| FÉKRENDSZER TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| fékrendszer fajtája | Hidraulikus tárcsafék |
| fékek | Tektro HD-M275 |
| féktárcsák átmérője (első/hátsó) | 160/160 |
| KÉNYELEMMEL KAPCSOLATOS ALKATRÉSZEK | ![]() |
| nyereg | Kross |
| nyeregcső típusa | merev, alu nyeregcső |
| KIEGÉSZÍTŐK TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| világítás | Opcionálisan |
| csomagtartó | csak opcióban |
| sárvédő | csak opcióban |
| EGYÉB INFORMÁCIÓK | ![]() |
| ország | Lengyelország |
Kiegészítő csomagok
Kiegészítő csomagok
Tedd teljesé a bringád
Egy kattintással adhatók a rendelésedhez az ebike adatlapjának tetején.
„Zár és Zaj”
Acid Rigid Pure 120 + Abus Alarmbox 2.0
Két szinten védi az elektromos kerékpárodat: mechanikailag és riasztással.
- Acid Rigid Pure 120 — hajtogatható lakat (120 cm) Rugalmas, távolra is zárható acéllakat. Kérékzárásra és másodlagos rögzítésre egyaránt alkalmas.
- Abus Alarmbox 2.0 — kerékpáros riasztó (100 dB) Intelligens érzékelés: első finom rintésre csak figyelmezteto hangot ad. Ha tovább piszkálják a bringát, teljes erővel riaszt — de a melléd parkolókat nem zavarja indokolatlanul.
„Maradj úton!”
Continental / Schwalbe belső + Acid Race Flex HV + BBB 13F
Minden, amire egy defektjavításhoz szükséged lesz — kompaktan, egy csomagban.
- Prémium gumibelső (Continental vagy Schwalbe) — 28" Trekking/city méret, 1 darab. Az egyik legjobb gyártótól — nem fogod érezni a különbséget, amíg szükség nincs rá. Akkor viszont igen.
- Acid Race Flex HV — prémium kézipumpa Mindhárom szelepféleséghez alkalmas. Kompakt méret, nagy pumpálási teljesítmény. Red Dot Design-díjas termék.
- BBB 13 funkciós kéziszerszám (gumileszedővel) A defektjavításhoz szükséges gumileszedo mellett imbuszok is találhatók rajta — nyereg és stucni beállításához is jól jön, ha épp nincs defekt.ű


