Leírás és Paraméterek
A LEVIT Musca MX az egyik legnépszerűbb nyomatékszenzoros cross-trekking elektromos kerékpárunk 2022-es utódmodellje. Remek árazás mellett kapunk egy erős (80Nm csúcsnyomatékú) Bafang Maxdrive M400-as középmotort, mindezt vázba rejtett akkumulátorral párosítva (modellváltozattól függően 468 vagy 630 Wh kapacitású).
A két kerékpár az akkumulátor kapacitáson kívül teljesen azonos felszereltséggel bír: színes TFT kijelző (utóbbi bemutatóját megtekintheti a 'Youtube videók' fülön), 9 sebességes Microshift M46-L váltó és Zoom HB-875-ös hidraulikus tárcsafékek, teljes világítás, csomagtartó és állítható dőlésszögű kormány.
Kényelmes vázának és erős motorjának hála hű társunk lesz legyen szó akár hosszabb túrákról vagy napi közlekedésről. Az enyhén bütykös oldalfalú guminak hála akkor sem kell ugyanakkor megijednünk, ha murvás terepre tévednénk!
Nem vagy benne biztos, hogy ez a bringa lenne a megfelelő számodra?
Írd meg, mire használnád, vagy kérdezz bátran — egy pedelec szakértőnk személyesen segít a választásban!
| PEDELEC RENDSZER TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| motorgyártó | Bafang |
|
motor elhelyezése
i
|
Középmotor |
| motor | Bafang Maxdrive M400 |
|
érzékelő / szenzor
i
|
Nyomatékszenzor |
| motor teljesítménye | 250 W |
|
maximális sebesség rásegítéssel
i
|
25 km/h |
| motor maximális nyomatéka | 80Nm |
| akkumulátor helye | vázban rejtett (integrált) |
| akkumulátor | Levit SP2.1 |
|
akkumulátor kapacitás
Ah = 370Wh)
">
i
|
630 Wh |
| akkumulátor típus | Li-ion |
| akkumulátor feszültség | 36 V |
| akkumulátor töltő | Levit 2A |
| kijelző | Bafang C18 |
| VÁZ TULAJDONSÁGAI | ![]() |
|
váz típusa
i
|
Diamond (férfi) |
|
felhasználási terület
i
|
Aszfaltra |
| teherbírás | Normál |
| váz anyaga | alumínium |
| LENGÉSCSILLAPÍTÁS TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| első villa | Teleszkópos, lengéscsillapított |
| első lengéscsillapító / villa | RST Volant TnL |
| rugóút (első villa) | 80mm |
| lengéscsillapítás működési elve | Acélrugós villa |
| hátsó lengéscsillapítás | Merev hátsó villa |
| KEREKEK ÉS GUMIK TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| kerékméret | 28 |
| gumi (első) | CST Leon 28 x 1.6 (44-622) |
| gumi (hátsó) | CST Leon 28 x 1.6 (44-622) |
| MEGHAJTÁS TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| váltórendszer típusa | Láncváltó (csak hátul) |
| Váltó működése | Klasszikus, bowdenes (mechanikus) |
| Automata váltás | Nincs, csak kézi váltás van |
| váltó | Microshift RD-M46L |
| fokozatok száma | 9 sebesség |
| fogaskoszorú | S-Ride M300 (11-36) |
| váltókarok | Microshift Marvo-LT |
| FÉKRENDSZER TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| fékrendszer fajtája | Hidraulikus tárcsafék |
| fékek | Zoom HB-875 |
| féktárcsák átmérője (első/hátsó) | 180/180 |
| KÉNYELEMMEL KAPCSOLATOS ALKATRÉSZEK | ![]() |
| nyereg | Spec Sport |
| nyeregcső típusa | merev, alu nyeregcső |
| nyeregcső | Spec Phase 30.9 x 400 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| világítás | Van, ebike akkumulátoráról kapja az áramot és a kijelzőről kapcsolható |
| csomagtartó | van, teljes értékű |
| sárvédő | van |
| EGYÉB INFORMÁCIÓK | ![]() |
| ország | Csehország |
| Ambringa selection | Ambringa Selection tag |
Kiegészítő csomagok
Kiegészítő csomagok
Tedd teljesé a bringád
Egy kattintással adhatók a rendelésedhez az ebike adatlapjának tetején.
'Táska Triplán'
Acid City 8 FILink + NorthWind Dive 3.0 szett
Nem kell azon agyalnod, hogy mit kell otthonhagynod — bőven lesz helyed pakolni.
- Acid City 8 FILink — első táska (8 l) Kormányra rögzíthető, telefontartóval felszerelt városi táska. Gyorszáras rendszer — másodpercek alatt le- és visszapattintható.
- NorthWind Dive 3.0 — oldaltáska szett (2 × 21 l) Összgesített kapacitás: 42 liter. Szerszam nélkül pattintható a csomagtartó oldalára. Rövidebb utakra akár csak egyoldalt is használhatod.
„Zár és Zaj”
Acid Rigid Pure 120 + Abus Alarmbox 2.0
Két szinten védi az elektromos kerékpárodat: mechanikailag és riasztással.
- Acid Rigid Pure 120 — hajtogatható lakat (120 cm) Rugalmas, távolra is zárható acéllakat. Kérékzárásra és másodlagos rögzítésre egyaránt alkalmas.
- Abus Alarmbox 2.0 — kerékpáros riasztó (100 dB) Intelligens érzékelés: első finom rintésre csak figyelmezteto hangot ad. Ha tovább piszkálják a bringát, teljes erővel riaszt — de a melléd parkolókat nem zavarja indokolatlanul.
„Maradj úton!”
Continental / Schwalbe belső + Acid Race Flex HV + BBB 13F
Minden, amire egy defektjavításhoz szükséged lesz — kompaktan, egy csomagban.
- Prémium gumibelső (Continental vagy Schwalbe) — 28" Trekking/city méret, 1 darab. Az egyik legjobb gyártótól — nem fogod érezni a különbséget, amíg szükség nincs rá. Akkor viszont igen.
- Acid Race Flex HV — prémium kézipumpa Mindhárom szelepféleséghez alkalmas. Kompakt méret, nagy pumpálási teljesítmény. Red Dot Design-díjas termék.
- BBB 13 funkciós kéziszerszám (gumileszedővel) A defektjavításhoz szükséges gumileszedo mellett imbuszok is találhatók rajta — nyereg és stucni beállításához is jól jön, ha épp nincs defekt.ű



