Leírás és Paraméterek
| megengedett össztömeg | 125 kg |
| váz anyaga | alumínium |
| Első kerék | 20 col |
| Felhasználási cél | Hétköznapi és túra |
| Hajtási pozíció | állítható, erősen fektetett |
| Hátsó kerék | 26 col |
| Konstrukció | SWB |
| Ülés típusa | Kagyló |
| Váz kialakítása | lengéscsillapított |
| fokozatok száma | 24 sebesség |
| Összecsukhatóság | nem |
| Tömeg | 13,5 kg |
| Megengedett össztömeg | Max. 130 Kg |
| váz anyaga | Hőkezelt alumínium 7005T6 |
| mérettartomány | 162 - 210 cm |
| Váz kialakítás | Fekvő |
| Kormány | Felső |
| Csomagtartó | Opcionális |
| Ülésmagasság | 48 - 51 cm |
| tengelytáv | 117 cm |
| Első kerék | 20' |
| Hátsó kerék | 26' |
| Hajtómű magassága | 69-72 cm |
| sárvédő | Opcionális |
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be Cofidis expressz online áruhitelt.
Hasonló termékek
HP-Velotechnik Grasshopper fx
1.740.000 Ft