Leírás és Paraméterek
| megengedett össztömeg | 125 kg |
| váz anyaga | alumínium |
| Egyéb jellemző | IPS rendszer |
| Első kerék | 20 col |
| Fékek | Tektro V-fék |
| Felhasználási cél | Hétköznapi és túra |
| Gumik | Marathon Racer 1,5 |
| Hajtási pozíció | állítható, közepesen fektetett |
| Hátsó kerék | 26 col |
| Konstrukció | SWB |
| Kormány | felső (ASS) vagy alsó (USS) |
| Mérettartomány | 165-195 cm mm |
| Tengelytáv | 104 cm |
| Ülés típusa | Kompozitos M, L, XL |
| Váltó | Shimano Alivio |
| Váz kialakítása | lengéscsillapított |
| fokozatok száma | 24 sebesség |
| csomagtartó | csak opcióban |
| sárvédő | csak opcióban |
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be Cofidis expressz online áruhitelt.
Hasonló termékek
HP-Velotechnik Streetmachine
1.280.000 Ft