Leírás és Paraméterek
A Velokraft Vk-Hi bringája nagy valószínűséggel az egyik legszebb és egyben az egyik legkönnyebb high-racer, azaz két 26'-os kerékkel kialakított rövid tengelytávú fekvőbringa (SWB) a világon. Gyönyörű, karbonból gyártott váza könnyű és erős. Mivel ez a fekvőbringa is a high-end-et képviseli nem csak minőségében, de árában is, ezért felszereltségét a vevő kívánsága szerintire szereljük.
| megengedett össztömeg | 110 kg |
| váz anyaga | carbon |
| Első kerék | 26 col |
| Felhasználási cél | Hétköznapi és verseny |
| Hajtási pozíció | erősen fektetett |
| Hajtómű magassága | 67 cm |
| Hátsó kerék | 26 col |
| Konstrukció | SWB |
| Kormány | felső (ASS) |
| Tengelytáv | 119 cm |
| Ülés típusa | Karbon |
| Ülésmagasság | 55 cm |
| Váz kialakítása | merev |
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be Cofidis expressz online áruhitelt.
Hasonló termékek
Velokraft Vk3 vázszett (használt)
HP-Velotechnik Streetmachine
1.280.000 Ft