Leírás és Paraméterek
| megengedett össztömeg | 130 kg |
| váz anyaga | alumínium |
| Első kerék | 20 col |
| Fékek | Avid BB7 mechanikus tárcsafék |
| Felhasználási cél | Hétköznapi és túra |
| Gumik | Schwalbe Marathon Plus |
| Hajtási pozíció | állítható, közepesen fektetett |
| Hajtómű | n.a |
| Hátsó kerék | 20 col |
| Konstrukció | SWB |
| Kormány | alsó (uss) |
| Ülés típusa | Kagyló |
| Váltó | Sram Dualdrive 24 |
| Váz kialakítása | lengéscsillapított |
| Villa | Spinner Grind OS |
| fokozatok száma | 24 sebesség |
| csomagtartó | van, teljes értékű |
| sárvédő | van |
| Összecsukhatóság | Igen |
| Tömeg | 15,2 kg |
| Megengedett össztömeg | Max. 130 Kg |
| váz anyaga | Hőkezelt alumínium 7005T6 |
| mérettartomány | 158 -200 cm |
| Váz kialakítás | Fekvő |
| Kormány | Alső |
| Csomagtartó | Van |
| tengelytáv | 109 cm |
| Első kerék | 20' |
| Hátsó kerék | 20' |
| Hajtómű magassága | 65-69 cm |
| sárvédő | Van |
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be Cofidis expressz online áruhitelt.