Leírás és Paraméterek
| megengedett össztömeg | 130 kg |
| váz anyaga | alumínium |
| Első kerék | 20 col |
| Fékek | Avid BB7 mechanikus tárcsafék |
| Felhasználási cél | Hétköznapi és túra |
| Hajtási pozíció | állítható, közepesen fektetett |
| Hátsó kerék | 26 col |
| Konstrukció | Tadpole |
| Kormány | alsó (uss) |
| Ülés típusa | Hálós |
| Váltó | Sram Dualdrive 27 |
| Váz kialakítása | merev, összecsukható |
| fokozatok száma | 27 sebesség |
| csomagtartó | csak opcióban |
| sárvédő | csak opcióban |
| Összecsukhatóság | Igen |
| Tömeg | 16,7 kg |
| Megengedett össztömeg | Max. 130 Kg |
| váz anyaga | Hőkezelt alumínium 7005T6 |
| mérettartomány | 160 - 200 cm |
| Váz kialakítás | Fekvő |
| Kormány | Alsó |
| Csomagtartó | Opcionális |
| Ülésmagasság | 35 cm |
| Nyomtáv | 78 cm |
| tengelytáv | 114 cm |
| Első kerék | 20' |
| Hátsó kerék | 26' |
| Hajtómű magassága | 43 cm |
| sárvédő | Opcionális |
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be Cofidis expressz online áruhitelt.
Hasonló termékek
HP-Velotechnik Speedmachine
1.740.000 Ft
HP-Velotechnik Grasshopper fx
1.740.000 Ft