Leírás és Paraméterek
Murlasits Norbert
Pedelec szakértő
Nem vagy benne biztos, hogy ez a bringa lenne a megfelelő számodra?
Írd meg, mire használnád, vagy kérdezz bátran — egy pedelec szakértőnk személyesen segít a választásban!
Kérdésem van erről a bringáról
Válasz 1 munkanapon belül
| PEDELEC RENDSZER TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| motorgyártó | Bosch |
|
motor elhelyezése
i
|
Középmotor |
| motor | Bosch Performance Line CX - Gen.4 'Smart System' (BDU374Y) |
|
érzékelő / szenzor
i
|
Nyomatékszenzor |
| motor teljesítménye | 250 W |
|
maximális sebesség rásegítéssel
i
|
25 km/h |
| motor maximális nyomatéka | 85Nm |
| motor legnagyobb rásegítési szintje | 340% |
| akkumulátor helye | vázban rejtett (integrált) |
| akkumulátor | Bosch PowerTube 'Smart System' |
|
akkumulátor kapacitás
Ah = 370Wh)
">
i
|
750 Wh |
| akkumulátor típus | Li-ion |
| akkumulátor feszültség | 36 V |
| akkumulátor töltő | Bosch töltő 'Smart System' (4A) |
| kijelző | Bosch LED Remote 'Smart System' okostelefonnal összekapcsolható kezelő |
| okostelefonos kompatibilitás | Igen, Bosch eBike Flow alkalmazáson keresztül |
| VÁZ TULAJDONSÁGAI | ![]() |
|
váz típusa
i
|
Diamond (férfi) |
| szín | Fekete |
|
felhasználási terület
i
|
Terepre |
| teherbírás | Normál |
| váz anyaga | alumínium |
| LENGÉSCSILLAPÍTÁS TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| első villa | Teleszkópos, lengéscsillapított |
| első lengéscsillapító / villa | RockShox 35 Gold RL 1.8 29 |
| rugóút (első villa) | 150mm |
| lengéscsillapítás működési elve | Levegős villa és hátsó tag |
| hátsó lengéscsillapítás | Hátul lengéscsillapított rugóstaggal |
| hátsó lengéscsillapító (rugóstag) | Rock Shox Deluxe RT Select+ |
| rugóút (hátsó tag) | 150mm |
| KEREKEK ÉS GUMIK TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| kerékméret | 29 (elől) / 27.5 (hátul) vegyesen |
| gumi (első) | Schwalbe Magic Mary Performance Soft Grip (29 x 2.40 / 62-622) |
| gumi (hátsó) | Schwalbe Hans Dampf Performance Speed Grip (27,5 x 2.60 / 65-584) |
| MEGHAJTÁS TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| váltórendszer típusa | Láncváltó (csak hátul) |
| Váltó működése | Klasszikus, bowdenes (mechanikus) |
| Automata váltás | Nincs, csak kézi váltás van |
| váltó | Shimano XT RD-M8100 12 sebességes láncváltó |
| fokozatok száma | 12 sebesség |
| fogaskoszorú | Shimano Deore CS-M6100-12 (10-51) |
| váltókarok | Shimano XT SL-M8100 |
| FÉKRENDSZER TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| fékrendszer fajtája | Hidraulikus tárcsafék |
| fékek | Shimano Deore BR-M6120 |
| féktárcsák átmérője (első/hátsó) | 203/203 |
| KÉNYELEMMEL KAPCSOLATOS ALKATRÉSZEK | ![]() |
| markolat | BULLS Enduro |
| nyereg | Prologo Proxim 400 |
| nyeregcső típusa | kormányról állítható magasságú (dropper) nyeregcső |
| nyeregcső | Limotec Alpha 1 dropper (kormányról állítható magasságú) nyeregcső |
| KIEGÉSZÍTŐK TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| világítás | Opcionálisan |
| hátsó lámpa | Támvillába integrált |
| csomagtartó | csak opcióban |
| sárvédő | csak opcióban |
| EGYÉB INFORMÁCIÓK | ![]() |
| ország | Németország |
Kiegészítő csomagok
Kiegészítő csomagok
Tedd teljesé a bringád
Egy kattintással adhatók a rendelésedhez az ebike adatlapjának tetején.
Biztonsági csomag
„Zár és Zaj”
Acid Rigid Pure 120 + Abus Alarmbox 2.0
Két szinten védi az elektromos kerékpárodat: mechanikailag és riasztással.
- Acid Rigid Pure 120 — hajtogatható lakat (120 cm) Rugalmas, távolra is zárható acéllakat. Kérékzárásra és másodlagos rögzítésre egyaránt alkalmas.
- Abus Alarmbox 2.0 — kerékpáros riasztó (100 dB) Intelligens érzékelés: első finom rintésre csak figyelmezteto hangot ad. Ha tovább piszkálják a bringát, teljes erővel riaszt — de a melléd parkolókat nem zavarja indokolatlanul.
67.980 Ft 56.500 Ft Csomag ár
Tech csomag — Bosch Smart System
„Bosch Smart Upgrade”
Bosch ConnectModule + Bosch SmartPhoneGrip
Bosch Smart System-es ebike-odból hozd ki a legtöbbet a gyári Bosch kiegészítőkkel.
- Bosch ConnectModule — GPS + eSIM nyomkövető Valós idejú helymeghatározás. Lopás esetén rendőrségnek átadható riport: bringa adatai + folyamatosan frissülő helyszínlink. Beépített eSIM + LTE — telefon közelsége nem szükséges. Az ebike akkuja tölti, külön karbantartás nélkül.
- Bosch SmartPhoneGrip — telefontartó, vezeték nélküli töltéssel Kiox 300/500 tartójára egy mozdulattal rögzíthető. Qi-s vezeték nélküli töltés és USB-C kimenet. Ez a kedvenc telefontartónk Bosch motoros ebike-okhoz.
87.980 Ft 75.500 Ft Csomag ár
Megjegyzés: A ConnectModule ára tartalmazza az első éves Bosch Flow+ előfizetést, benne az EU-ban müködő eSIM mobilinternet-előfizetéssel.
Defektjavító csomag
„Maradj úton!”
Continental / Schwalbe belső + Acid Race Flex HV + BBB 13F
Minden, amire egy defektjavításhoz szükséged lesz — kompaktan, egy csomagban.
- Prémium gumibelső (Continental vagy Schwalbe) — 28" Trekking/city méret, 1 darab. Az egyik legjobb gyártótól — nem fogod érezni a különbséget, amíg szükség nincs rá. Akkor viszont igen.
- Acid Race Flex HV — prémium kézipumpa Mindhárom szelepféleséghez alkalmas. Kompakt méret, nagy pumpálási teljesítmény. Red Dot Design-díjas termék.
- BBB 13 funkciós kéziszerszám (gumileszedővel) A defektjavításhoz szükséges gumileszedo mellett imbuszok is találhatók rajta — nyereg és stucni beállításához is jól jön, ha épp nincs defekt.ű
28.370 Ft 24.000 Ft Csomag ár
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be Cofidis expressz online áruhitelt.



