Leírás és Paraméterek
A Bulls Cross Lite Evo 2 750 férfi vázas pedelec a német gyártó csúcs-Bosch motoros trekking elektromos kerékpárja.
Ez tükröződik az ebike felszereltségében is, hiszen 12 sebességes Shimano XT váltórendszer, minőségi levegős Suntour Mobie villa (kimondottan nagy, 100mm-es rugóúttal ráadásul!), kiváló Schwalbe Marathon Almotion gumik és az új csúcs Bosch Smart System pedelec rendszer került az elektromos kerékpárra az új, színes, okostelefonnal is összekapcsolható Kiox 300 kijelzővel és a 750Wh kapacitású vázba rejtett akkumulátorral (a motoros rásegítést természetesen a Bosch legerősebb motorja a CX adja a maga 85Nm-es csúcsonyomatékával).
Trekking kerékpár lévén természetes, hogy a Cross Lite Evo 2 750 teljes világítással, sárvédőkkel és gyorsrögzítős MonkeyLoad csomagtartóval is fel lett szerelve, akárcsak kitámasztóval. A kényelmes Ergon GP1 markolatok és a Comodor nyereg tovább fokozzák a kerékpár alapvetően remek komfortosságát.
A komfort mellett a Cross Lite Evo 2 750 másik nagy erőssége agilissága. A pedelec-en ülve a tekerést, manőverezést az eddigieknél sokkal könnyebbnek fogjuk érezni! Ez a 'Superlite' váz szerkezetének és kialakításának köszönhető (a kiváló minőségű alkatrészek mellett).
Nem vagy benne biztos, hogy ez a bringa lenne a megfelelő számodra?
Írd meg, mire használnád, vagy kérdezz bátran — egy pedelec szakértőnk személyesen segít a választásban!
| PEDELEC RENDSZER TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| motorgyártó | Bosch |
|
motor elhelyezése
i
|
Középmotor |
| motor | Bosch Performance Line CX - Gen.4 'Smart System' (BDU374Y) |
|
érzékelő / szenzor
i
|
Nyomatékszenzor |
| motor teljesítménye | 250 W |
|
maximális sebesség rásegítéssel
i
|
25 km/h |
| motor maximális nyomatéka | 85Nm |
| motor legnagyobb rásegítési szintje | 340% |
| akkumulátor helye | vázban rejtett (integrált) |
| akkumulátor | Bosch PowerTube 'Smart System' |
|
akkumulátor kapacitás
Ah = 370Wh)
">
i
|
750 Wh |
| akkumulátor típus | Li-ion |
| akkumulátor feszültség | 36 V |
| akkumulátor töltő | Bosch töltő 'Smart System' (4A) |
| kijelző | Bosch Led Remote + Kiox 300 'Smart System' színes, okostelefonnal összekapcsolható kijelző |
| VÁZ TULAJDONSÁGAI | ![]() |
|
váz típusa
i
|
Diamond (férfi) |
| szín | Fekete |
|
felhasználási terület
i
|
Aszfaltra |
| teherbírás | Normál |
| váz anyaga | alumínium |
| LENGÉSCSILLAPÍTÁS TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| első villa | Teleszkópos, lengéscsillapított |
| első lengéscsillapító / villa | Suntour Mobie 25 Air LOR DS |
| rugóút (első villa) | 100mm |
| lengéscsillapítás működési elve | Levegős villa |
| hátsó lengéscsillapítás | Merev hátsó villa |
| KEREKEK ÉS GUMIK TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| kerékméret | 28 |
| gumi (első) | Schwalbe Marathon Almotion Performance RaceGuard (28 x 2.00 / 50-622) |
| gumi (hátsó) | Schwalbe Marathon Almotion Performance RaceGuard (28 x 2.00 / 50-622) |
| MEGHAJTÁS TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| váltórendszer típusa | Láncváltó (csak hátul) |
| Váltó működése | Klasszikus, bowdenes (mechanikus) |
| Automata váltás | Nincs, csak kézi váltás van |
| váltó | Shimano Deore XT RD-8120-SGS 12 sebességes láncváltó |
| fokozatok száma | 12 sebesség |
| fogaskoszorú | Shimano SLX CS-M7100 (10-51) |
| váltókarok | Shimano Deore SLX SL-M7100-R |
| FÉKRENDSZER TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| fékrendszer fajtája | Hidraulikus tárcsafék |
| fékek | Tektro Volans HD-T530 |
| féktárcsák átmérője (első/hátsó) | 180/180 |
| KÉNYELEMMEL KAPCSOLATOS ALKATRÉSZEK | ![]() |
| állítható dőlésszögű kormánybefogó (stucni) | Igen, állítható |
| nyereg | Comodoro |
| nyeregcső típusa | merev, alu nyeregcső |
| nyeregcső | Bulls, merev alumínium |
| KIEGÉSZÍTŐK TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| világítás | Van, ebike akkumulátoráról kapja az áramot és a kijelzőről kapcsolható |
| első lámpa | Fuxon FF-100 EB, 100Lux |
| hátsó lámpa | Fuxon R-Glow |
| csomagtartó | van, MonkeyLoad rendszerű gyorsrögzítős |
| sárvédő | van |
| EGYÉB INFORMÁCIÓK | ![]() |
| ország | Németország |
| Ambringa selection | Ambringa Selection tag |
Kiegészítő csomagok
Kiegészítő csomagok
Tedd teljesé a bringád
Egy kattintással adhatók a rendelésedhez az ebike adatlapjának tetején.
'Táska Triplán'
Acid City 8 FILink + NorthWind Dive 3.0 szett
Nem kell azon agyalnod, hogy mit kell otthonhagynod — bőven lesz helyed pakolni.
- Acid City 8 FILink — első táska (8 l) Kormányra rögzíthető, telefontartóval felszerelt városi táska. Gyorszáras rendszer — másodpercek alatt le- és visszapattintható.
- NorthWind Dive 3.0 — oldaltáska szett (2 × 21 l) Összgesített kapacitás: 42 liter. Szerszam nélkül pattintható a csomagtartó oldalára. Rövidebb utakra akár csak egyoldalt is használhatod.
„Zár és Zaj”
Acid Rigid Pure 120 + Abus Alarmbox 2.0
Két szinten védi az elektromos kerékpárodat: mechanikailag és riasztással.
- Acid Rigid Pure 120 — hajtogatható lakat (120 cm) Rugalmas, távolra is zárható acéllakat. Kérékzárásra és másodlagos rögzítésre egyaránt alkalmas.
- Abus Alarmbox 2.0 — kerékpáros riasztó (100 dB) Intelligens érzékelés: első finom rintésre csak figyelmezteto hangot ad. Ha tovább piszkálják a bringát, teljes erővel riaszt — de a melléd parkolókat nem zavarja indokolatlanul.
„Maradj úton!”
Continental / Schwalbe belső + Acid Race Flex HV + BBB 13F
Minden, amire egy defektjavításhoz szükséged lesz — kompaktan, egy csomagban.
- Prémium gumibelső (Continental vagy Schwalbe) — 28" Trekking/city méret, 1 darab. Az egyik legjobb gyártótól — nem fogod érezni a különbséget, amíg szükség nincs rá. Akkor viszont igen.
- Acid Race Flex HV — prémium kézipumpa Mindhárom szelepféleséghez alkalmas. Kompakt méret, nagy pumpálási teljesítmény. Red Dot Design-díjas termék.
- BBB 13 funkciós kéziszerszám (gumileszedővel) A defektjavításhoz szükséges gumileszedo mellett imbuszok is találhatók rajta — nyereg és stucni beállításához is jól jön, ha épp nincs defekt.ű



