Leírás és Paraméterek
A Moterra Neo 4 az amerikai Cannondale legjobban felszerelt alu vázas Shimano Steps motoros elektromos mountain bike kerékpárja trail felhasználásra.
Ha már Shimano motor, a gyártó nem bízta a véletlenre a dolgot, a japán cég legerősebb motorját, a Shimano EP8-at szánta ennek az ebike-nak. Így a Moterra Neo 4 csúcsnyomatéka 85Nm, míg a legnagyobb rásegítési szinten az emberi erő 400%-át adja le ez a kompakt és kis tömegű nyomatékszenzoros középmotor.
Őt, a váz alsó csövébe rejtett gyári Shimano 630Wh kapacitású akkumulátor látja el árammal hosszú kilométereken át. Magát a pedelec rendszert pedig a Shimano e-mtb-hez fejlesztett kompakt, színes és okostelefonnal összekapcsolható kijelzőjén, az SC-EM800-on keresztül tudjuk kezelni. Köszönhetően annak, hogy a kijelző a kormányrúd belső oldalán a kormánybefogó mellett található, egy esetleges esés során a kijelző sérülésének esélye minimális, ami rendkívül üdvözölendő!
Annak érdekében, hogy a meredek emelkedőkön ne csak a bivalyerős motornak hála tudjunk gyorsan feltekerni, a bringa egy extra széles áttétel tartománnyal (11-50 fogszámú) bíró 12 sebességes Sram NX Eagle váltórendszert kapott.
Ez a modell már a Cannondale új C2 alumínium vázával kerül forgalomba, ami elől-hátul 150mm-es rugóutat biztosít a RockShox lengéscsillapítók közreműködésével: elől egy levegős RockShox 35 Silver dolgozik serényen, míg a hátsó kereket egy RockShox Deluxe Select R DebonAir "tapasztja" a talajra.
Ha már kerekek: a Neo 4 egy 29"-es kerékméretű vérbeli all-mountain/trail gép 2.6"-os ballonos Maxxis Rekon gumikkal. Ezek a kiváló tapadással bíró külsők és a Moterra vázgeometriája lesz a garancia arra, hogy a bringa még a "meredekebb" szituációkban is jól kezelhető marad.
Abban az esetben, ha már túl nagy lenne a tempó, a TRP remek Slate G4 négydugattyús hidraulikus tárcsafékeire hagyatkozhatunk. Ezek a 200mm-es tárcsákon keresztül kiváló fékhatást fognak biztosítani.
Mint minden "vérbeli" fully e-mtb esetében, itt is gyárilag kapunk dropper, azaz kormányról állítható magasságú nyeregcsövet, egészen pontosan egy TranzX dropper nyeregcsövet 100(SM méret)/120mm(LG) mozgási tartománnyal.
Ha egy patinás gyártótól keres egy prémium, vérbeli elektromos fully-t trail/all-mountain felhasználásra, Ön lesz a Cannondale Moterra Neo 4 "embere"!
Nem vagy benne biztos, hogy ez a bringa lenne a megfelelő számodra?
Írd meg, mire használnád, vagy kérdezz bátran — egy pedelec szakértőnk személyesen segít a választásban!
| PEDELEC RENDSZER TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| motorgyártó | Shimano |
|
motor elhelyezése
i
|
Középmotor |
| motor | Shimano Steps EP8 |
|
érzékelő / szenzor
i
|
Nyomatékszenzor |
| motor teljesítménye | 250 W |
|
maximális sebesség rásegítéssel
i
|
25 km/h |
| motor maximális nyomatéka | 85Nm |
| motor legnagyobb rásegítési szintje | 400% |
| akkumulátor helye | vázban rejtett (integrált) |
| akkumulátor | Shimano BT-E8036 |
|
akkumulátor kapacitás
Ah = 370Wh)
">
i
|
630 Wh |
| akkumulátor típus | Li-ion |
| akkumulátor feszültség | 36 V |
| akkumulátor töltő | Shimano Battery Charger 2A |
| kijelző | Shimano Steps SC-EM8000 |
| okostelefonos kompatibilitás | Igen, Shimano E-Tube alkalmazáson keresztül |
| VÁZ TULAJDONSÁGAI | ![]() |
|
váz típusa
i
|
Diamond (férfi) |
| szín | Ezüst |
|
felhasználási terület
i
|
Terepre |
| teherbírás | Normál |
| váz anyaga | alumínium |
| LENGÉSCSILLAPÍTÁS TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| első villa | Teleszkópos, lengéscsillapított |
| első lengéscsillapító / villa | RockShox 35 Silver R Solo Air |
| rugóút (első villa) | 150mm |
| lengéscsillapítás működési elve | Levegős villa és hátsó tag |
| hátsó lengéscsillapítás | Hátul lengéscsillapított rugóstaggal |
| hátsó lengéscsillapító (rugóstag) | RockShox Deluxe Select R DebonAir |
| rugóút (hátsó tag) | 150mm |
| KEREKEK ÉS GUMIK TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| kerékméret | 29 |
| gumi (első) | Maxxis Rekon (29x2.6) |
| gumi (hátsó) | Maxxis Rekon (29x2.6) |
| MEGHAJTÁS TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| váltórendszer típusa | Láncváltó (csak hátul) |
| Váltó működése | Klasszikus, bowdenes (mechanikus) |
| Automata váltás | Nincs, csak kézi váltás van |
| váltó | Sram RD NX Eagle - 12 sebesség |
| fokozatok száma | 12 sebesség |
| fogaskoszorú | Sram PG-1210 SX Eagle (11-50) |
| váltókarok | Sram NX Eagle |
| FÉKRENDSZER TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| fékrendszer fajtája | Hidraulikus tárcsafék |
| fékek | TRP Slate G4 |
| féktárcsák átmérője (első/hátsó) | 200/200 |
| KÉNYELEMMEL KAPCSOLATOS ALKATRÉSZEK | ![]() |
| nyereg | Cannondale Ergo XC |
| nyeregcső típusa | kormányról állítható magasságú (dropper) nyeregcső |
| nyeregcső | TranzX dropper (kormányról állítható magasságú) nyeregcső |
| KIEGÉSZÍTŐK TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| világítás | Opcionálisan |
| csomagtartó | csak opcióban |
| sárvédő | csak opcióban |
| EGYÉB INFORMÁCIÓK | ![]() |
| ország | Egyesült Államok |
| Ambringa selection | Ambringa Selection tag |
Kiegészítő csomagok
Kiegészítő csomagok
Tedd teljesé a bringád
Egy kattintással adhatók a rendelésedhez az ebike adatlapjának tetején.
„Zár és Zaj”
Acid Rigid Pure 120 + Abus Alarmbox 2.0
Két szinten védi az elektromos kerékpárodat: mechanikailag és riasztással.
- Acid Rigid Pure 120 — hajtogatható lakat (120 cm) Rugalmas, távolra is zárható acéllakat. Kérékzárásra és másodlagos rögzítésre egyaránt alkalmas.
- Abus Alarmbox 2.0 — kerékpáros riasztó (100 dB) Intelligens érzékelés: első finom rintésre csak figyelmezteto hangot ad. Ha tovább piszkálják a bringát, teljes erővel riaszt — de a melléd parkolókat nem zavarja indokolatlanul.
„Maradj úton!”
Continental / Schwalbe belső + Acid Race Flex HV + BBB 13F
Minden, amire egy defektjavításhoz szükséged lesz — kompaktan, egy csomagban.
- Prémium gumibelső (Continental vagy Schwalbe) — 28" Trekking/city méret, 1 darab. Az egyik legjobb gyártótól — nem fogod érezni a különbséget, amíg szükség nincs rá. Akkor viszont igen.
- Acid Race Flex HV — prémium kézipumpa Mindhárom szelepféleséghez alkalmas. Kompakt méret, nagy pumpálási teljesítmény. Red Dot Design-díjas termék.
- BBB 13 funkciós kéziszerszám (gumileszedővel) A defektjavításhoz szükséges gumileszedo mellett imbuszok is találhatók rajta — nyereg és stucni beállításához is jól jön, ha épp nincs defekt.ű


