Leírás és Paraméterek
A Teraka Man a cseh Lovelec legjobban felszerelt túra elektromos kerékpárja klasszikus férfi vázzal 2023-ban (is)!.
Erős (80Nm-es csúcsnyomatékkal bíró) Motinova Pegasi motorjának hála játszi könnyedséggel tudunk majd feltekerni még a kimondottan meredek emelkedőkön is. Annak érdekében pedig, hogy minél tovább élvezhessük az elektromos rásegítést a csehek egy extra nagy kapacitású, 720Wh-s akkumulátorral látták el ezt a pedelec-et.
Az egész elektromos rendszert pedig egy, a kormány közepére szerelt, jól olvasható Motinova CS500 kijelzőn keresztül tudjuk kezelni.
Természetesen egy túra ebike-hoz hűen ez a modell is fel van szerelve a túrázás során elengedhetetlen kiegészítőkkel, mint: sárvédők, csomagtartó, világítás és kitámasztó.
Az elektromotor ereje egy 9 sebességes Shimano Alivio láncváltón keresztül jut el a hátsó kerékre, míg a fékrendszer terén a csehek az egyik legnagyobb gyártó, a Tektro egyik legnépszerűbb fékrendszerét, a HD-T275-ös hidraulikus tárcsafékeket választották a cseh tervezők.
A komfortos kerékpározás érdekében Suntour NEX első lengéscsillapított villát is találunk a Teraka-n.
Ajánljuk ezt a modellt azoknak, akik egy kiváló ár-érték arányú túra pedelec-et keresnek kimondottan erős motorral és kimondottan nagy kapacitású akkumulátorral igazi maratoni túrákhoz!
Tudtad? Az Annyira Más Bringaboltban lehetőséged van élőben is megnézni ezt az elektromos kerékpárt, sőt, ki is próbálhatod ha készleten van!
Tapasztald meg a valóságban is, milyen könnyedén gurul ez az ebike, érezd a szél frissítő simogatását, amint suhanasz előre. Fedezd fel, milyen az, amikor az elektromos rásegítés erejében bízva még a legmeredekebb emelkedőn is könnyedén feltekerhetsz.
Egy elektromos kerékpár nem csupán közlekedési/sport eszköz, hanem egy élmény. Ezt az élményt szeretnénk megosztani Veled!
Ne csak olvasd a specifikációkat - éld át a valóságban is, hogy mennyire jó az ebike! Szeretettel várunk boltjainkban, ahol INGYENES és kötelezettségmentes próbaútra invitálunk! Jelentkezz az alábbi gombra kattintva, hogy biztos legyen Rád időnk!
Nem vagy benne biztos, hogy ez a bringa lenne a megfelelő számodra?
Írd meg, mire használnád, vagy kérdezz bátran — egy pedelec szakértőnk személyesen segít a választásban!
| PEDELEC RENDSZER TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| motorgyártó | Motinova |
|
motor elhelyezése
i
|
Középmotor |
| motor | Motinova Pegasi |
|
érzékelő / szenzor
i
|
Nyomatékszenzor |
| motor teljesítménye | 250 W |
|
maximális sebesség rásegítéssel
i
|
25 km/h |
| motor maximális nyomatéka | 80Nm |
| akkumulátor helye | vázban rejtett (integrált) |
|
akkumulátor kapacitás
Ah = 370Wh)
">
i
|
720 Wh |
| akkumulátor típus | Li-ion |
| akkumulátor feszültség | 36 V |
| akkumulátor töltő | 2A-s töltő |
| kijelző | Motinova CS500 LCD kijelző (fekete-fehér) |
| okostelefonos kompatibilitás | Nem |
| VÁZ TULAJDONSÁGAI | ![]() |
|
váz típusa
i
|
Diamond (férfi) |
| szín | Zöld |
|
felhasználási terület
i
|
Aszfaltra |
| teherbírás | Normál |
| váz anyaga | alumínium |
| LENGÉSCSILLAPÍTÁS TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| első villa | Teleszkópos, lengéscsillapított |
| első lengéscsillapító / villa | Suntour NEX |
| rugóút (első villa) | 63mm |
| lengéscsillapítás működési elve | Acélrugós villa |
| hátsó lengéscsillapítás | Merev hátsó villa |
| KEREKEK ÉS GUMIK TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| kerékméret | 28 |
| gumi (első) | Kenda 28 x 1,97 |
| gumi (hátsó) | Kenda 28 x 1,97 |
| MEGHAJTÁS TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| váltórendszer típusa | Láncváltó (csak hátul) |
| Váltó működése | Klasszikus, bowdenes (mechanikus) |
| Automata váltás | Nincs, csak kézi váltás van |
| váltó | Shimano Alivio |
| fokozatok száma | 9 sebesség |
| váltókarok | Shimano Alivio |
| FÉKRENDSZER TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| fékrendszer fajtája | Hidraulikus tárcsafék |
| fékek | Tektro HD-T275 |
| féktárcsák átmérője (első/hátsó) | 180/180 |
| KÉNYELEMMEL KAPCSOLATOS ALKATRÉSZEK | ![]() |
| nyereg | Selle Royal géles |
| nyeregcső típusa | merev, alu nyeregcső |
| KIEGÉSZÍTŐK TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| világítás | Van, ebike akkumulátoráról kapja az áramot és a kijelzőről kapcsolható |
| első lámpa | LED, akkumulátorról működtethető |
| hátsó lámpa | LED, akkumulátorról működtethető |
| csomagtartó | van, teljes értékű |
| sárvédő | van |
| EGYÉB INFORMÁCIÓK | ![]() |
| ország | Csehország |
Kiegészítő csomagok
Kiegészítő csomagok
Tedd teljesé a bringád
Egy kattintással adhatók a rendelésedhez az ebike adatlapjának tetején.
'Táska Triplán'
Acid City 8 FILink + NorthWind Dive 3.0 szett
Nem kell azon agyalnod, hogy mit kell otthonhagynod — bőven lesz helyed pakolni.
- Acid City 8 FILink — első táska (8 l) Kormányra rögzíthető, telefontartóval felszerelt városi táska. Gyorszáras rendszer — másodpercek alatt le- és visszapattintható.
- NorthWind Dive 3.0 — oldaltáska szett (2 × 21 l) Összgesített kapacitás: 42 liter. Szerszam nélkül pattintható a csomagtartó oldalára. Rövidebb utakra akár csak egyoldalt is használhatod.
„Zár és Zaj”
Acid Rigid Pure 120 + Abus Alarmbox 2.0
Két szinten védi az elektromos kerékpárodat: mechanikailag és riasztással.
- Acid Rigid Pure 120 — hajtogatható lakat (120 cm) Rugalmas, távolra is zárható acéllakat. Kérékzárásra és másodlagos rögzítésre egyaránt alkalmas.
- Abus Alarmbox 2.0 — kerékpáros riasztó (100 dB) Intelligens érzékelés: első finom rintésre csak figyelmezteto hangot ad. Ha tovább piszkálják a bringát, teljes erővel riaszt — de a melléd parkolókat nem zavarja indokolatlanul.
„Maradj úton!”
Continental / Schwalbe belső + Acid Race Flex HV + BBB 13F
Minden, amire egy defektjavításhoz szükséged lesz — kompaktan, egy csomagban.
- Prémium gumibelső (Continental vagy Schwalbe) — 28" Trekking/city méret, 1 darab. Az egyik legjobb gyártótól — nem fogod érezni a különbséget, amíg szükség nincs rá. Akkor viszont igen.
- Acid Race Flex HV — prémium kézipumpa Mindhárom szelepféleséghez alkalmas. Kompakt méret, nagy pumpálási teljesítmény. Red Dot Design-díjas termék.
- BBB 13 funkciós kéziszerszám (gumileszedővel) A defektjavításhoz szükséges gumileszedo mellett imbuszok is találhatók rajta — nyereg és stucni beállításához is jól jön, ha épp nincs defekt.ű




