Leírás és Paraméterek
| Gyártói biztonsági szint | Abus 10/15 |
| Kiszerelés | Darab |
| Lezárható hossz | 120 cm |
| Riasztó | Nincs benne |
| Súly | 1400gramm |
| Szín | |
| Típus | Összecsukható |
| Zár típusa | Kulcsos |
| Vastagság | 5 mm |
| Gyártói biztonsági szint | Abus 10/15 |
| Kiszerelés | Darab |
| Lezárható hossz | 120 cm |
| Riasztó | Nincs benne |
| Súly | 1400gramm |
| Szín | |
| Típus | Összecsukható |
| Zár típusa | Kulcsos |
| Vastagság | 5 mm |