Leírás és Paraméterek
A Macina Style 730 a KTM egyik legjobb ár-érték arányú, új Bosch Smart System rendszerrel szerelt, kényelmes túra elektromos kerékpárja 2023/24-ben is!
Ennek az okos Bosch rendszernek hála, nem csak, hogy megkapjuk a jelenlegi legerősebb Bosch motort, a 4. generációs CX-et egy 750Wh kapacitású, hatalamas akkumulátor társaságában, de az új, Intuvia 100 kijelzőn keresztül ebike-unkat össze is tudjuk kötni az okostelefonunkon futó Bosch eFlow applikációval, amin keresztül eddig nem tapasztalt mélységekben szabhatjuk személyre bringánkat.
Azt már láthatjuk a fentiekből, hogy az elektromos rendszerre nézve nem lesz okunk a panaszra, szerencsére ez a klasszikus bringás alkatrészekre is igaz lesz!
A Style 730 egyrészt a Shimano új, háromszor strapabíróbb, LinkGlide-os 10 sebességes Shimano Deore láncváltójávalérkezik, így nem csak széles áttétel tartománnyal és gyors, pontos váltással számolhatunk, de elvileg a tartósságra sem lehet majd kifogásunk! A hidraulikus tárcsafékek szintén a japán gyártótól érkeznek, elől négy dugattyús hidraulikus tárcsafékek formájában.
Az álllítható dőlésszögű kormánynak, a paralelogrammásan lengéscsillapított nyeregcsőnek és a szarvas Ergon markolatnak hála úgy gondoljuk, hogy a hosszú túrák során is kényelmesen ülhetünk majd a Style 730-on, így remek "kilométerfaló" pedelec-ről beszélhetünk!
Nem vagy benne biztos, hogy ez a bringa lenne a megfelelő számodra?
Írd meg, mire használnád, vagy kérdezz bátran — egy pedelec szakértőnk személyesen segít a választásban!
| PEDELEC RENDSZER TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| motorgyártó | Bosch |
|
motor elhelyezése
i
|
Középmotor |
| motor | Bosch Performance Line CX - Gen.4 'Smart System' (BDU374Y) |
|
érzékelő / szenzor
i
|
Nyomatékszenzor |
| motor teljesítménye | 250 W |
|
maximális sebesség rásegítéssel
i
|
25 km/h |
| motor maximális nyomatéka | 85Nm |
| motor legnagyobb rásegítési szintje | 340% |
| akkumulátor helye | vázban rejtett (integrált) |
| akkumulátor | Bosch PowerTube 'Smart System' |
|
akkumulátor kapacitás
Ah = 370Wh)
">
i
|
750 Wh |
| akkumulátor töltő | Bosch töltő 'Smart System' (4A) |
| kijelző | Bosch Led Remote + Intuvia 100 okostelefonnal összekapcsolható kijelző |
| okostelefonos kompatibilitás | Igen, Bosch eBike Flow alkalmazáson keresztül |
| VÁZ TULAJDONSÁGAI | ![]() |
|
váz típusa
i
|
Diamond (férfi) |
| szín | Fekete |
|
felhasználási terület
i
|
Aszfaltra |
| teherbírás | Normál |
| megengedett össztömeg | 140 kg |
| váz anyaga | alumínium |
| LENGÉSCSILLAPÍTÁS TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| első villa | Teleszkópos, lengéscsillapított |
| első lengéscsillapító / villa | Suntour NCX32-D coil LO |
| rugóút (első villa) | 63mm |
| lengéscsillapítás működési elve | Acélrugós villa |
| hátsó lengéscsillapítás | Lengéscsillapított nyeregcső |
| KEREKEK ÉS GUMIK TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| kerékméret | 28 |
| gumi (első) | Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard (28 x 2.00 / 50-622) |
| gumi (hátsó) | Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard (28 x 2.00 / 50-622) |
| MEGHAJTÁS TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| váltórendszer típusa | Láncváltó (csak hátul) |
| Váltó működése | Klasszikus, bowdenes (mechanikus) |
| Automata váltás | Nincs, csak kézi váltás van |
| váltó | Shimano Deore M5130-10 LinkgGlide Shadow+, 10 sebességes láncváltó |
| fokozatok száma | 10 sebesség |
| fogaskoszorú | Shimano LG600-10 (11-43) |
| váltókarok | Shimano Deore M5130-10 LG display |
| FÉKRENDSZER TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| fékrendszer fajtája | Hidraulikus tárcsafék |
| fékek | Shimano MT402/MT420 |
| féktárcsák átmérője (első/hátsó) | 180/160 |
| KÉNYELEMMEL KAPCSOLATOS ALKATRÉSZEK | ![]() |
| állítható dőlésszögű kormánybefogó (stucni) | Igen, állítható |
| nyereg | Selle Royal Lookin+ |
| nyeregcső típusa | paralelogrammás lengéscsillapított nyeregcső |
| nyeregcső | KTM COMP II parallelogramm 30.9/350 |
| KIEGÉSZÍTŐK TULAJDONSÁGAI | ![]() |
| világítás | Van, ebike akkumulátoráról kapja az áramot és a kijelzőről kapcsolható |
| első lámpa | B&M Lumotec MYC LED 50Lux |
| hátsó lámpa | B&M Toplight 2C LED |
| csomagtartó | van, Racktime Snap-it 1.0 rendszerű gyorsrögzítős |
| sárvédő | van |
| EGYÉB INFORMÁCIÓK | ![]() |
| ország | Ausztria |
Kiegészítő csomagok
Kiegészítő csomagok
Tedd teljesé a bringád
Egy kattintással adhatók a rendelésedhez az ebike adatlapjának tetején.
'Táska Triplán'
Acid City 8 FILink + NorthWind Dive 3.0 szett
Nem kell azon agyalnod, hogy mit kell otthonhagynod — bőven lesz helyed pakolni.
- Acid City 8 FILink — első táska (8 l) Kormányra rögzíthető, telefontartóval felszerelt városi táska. Gyorszáras rendszer — másodpercek alatt le- és visszapattintható.
- NorthWind Dive 3.0 — oldaltáska szett (2 × 21 l) Összgesített kapacitás: 42 liter. Szerszam nélkül pattintható a csomagtartó oldalára. Rövidebb utakra akár csak egyoldalt is használhatod.
„Zár és Zaj”
Acid Rigid Pure 120 + Abus Alarmbox 2.0
Két szinten védi az elektromos kerékpárodat: mechanikailag és riasztással.
- Acid Rigid Pure 120 — hajtogatható lakat (120 cm) Rugalmas, távolra is zárható acéllakat. Kérékzárásra és másodlagos rögzítésre egyaránt alkalmas.
- Abus Alarmbox 2.0 — kerékpáros riasztó (100 dB) Intelligens érzékelés: első finom rintésre csak figyelmezteto hangot ad. Ha tovább piszkálják a bringát, teljes erővel riaszt — de a melléd parkolókat nem zavarja indokolatlanul.
„Bosch Smart Upgrade”
Bosch ConnectModule + Bosch SmartPhoneGrip
Bosch Smart System-es ebike-odból hozd ki a legtöbbet a gyári Bosch kiegészítőkkel.
- Bosch ConnectModule — GPS + eSIM nyomkövető Valós idejú helymeghatározás. Lopás esetén rendőrségnek átadható riport: bringa adatai + folyamatosan frissülő helyszínlink. Beépített eSIM + LTE — telefon közelsége nem szükséges. Az ebike akkuja tölti, külön karbantartás nélkül.
- Bosch SmartPhoneGrip — telefontartó, vezeték nélküli töltéssel Kiox 300/500 tartójára egy mozdulattal rögzíthető. Qi-s vezeték nélküli töltés és USB-C kimenet. Ez a kedvenc telefontartónk Bosch motoros ebike-okhoz.
„Maradj úton!”
Continental / Schwalbe belső + Acid Race Flex HV + BBB 13F
Minden, amire egy defektjavításhoz szükséged lesz — kompaktan, egy csomagban.
- Prémium gumibelső (Continental vagy Schwalbe) — 28" Trekking/city méret, 1 darab. Az egyik legjobb gyártótól — nem fogod érezni a különbséget, amíg szükség nincs rá. Akkor viszont igen.
- Acid Race Flex HV — prémium kézipumpa Mindhárom szelepféleséghez alkalmas. Kompakt méret, nagy pumpálási teljesítmény. Red Dot Design-díjas termék.
- BBB 13 funkciós kéziszerszám (gumileszedővel) A defektjavításhoz szükséges gumileszedo mellett imbuszok is találhatók rajta — nyereg és stucni beállításához is jól jön, ha épp nincs defekt.ű




